A Kultindex csapata munkatársat keres

A Kultindex Európai Uniós és hazai pályázatok kezelésével foglalkozik.

Csapatunkba Projekt adminisztrátort keresünk

Főbb feladatok:

  • a projektek dokumentációjának ellenőrzése;

  • program elemek megvalósulásának figyelemmel kísérése, projekt előrehaladás nyomon követése;

  • hiányzó dokumentumok pótoltatásának intézése;

  • dokumentáció rendben tartása, nyilvántartása;

  • a pénzügyi tartalom és a szakmai anyagok egyeztetése;

  • pályázati létszám adatok nyilvántartása;

  • mérföldkövek anyagainak feltöltése a pályázati rendszerbe, szakmai beszámolók készítése;

  • szerződések előkészítése, gondozása, nyilvántartása

Elvárások:

  • magabiztos Excel és Word használat;

  • precizitás;

  • jó kommunikációs készség;

  • problémamegoldó készség;

  • szövegalkotási készség;

  • rendszerszemlélet;

  • csapatmunka

Előnyt jelent:

  • EU-és hazai pályázati rendszerek (EPER, EPTK) ismerete;

  • projektmegvalósítási tapasztalat;

  • pályázatírási tapasztalat;

  • angol nyelvtudás

Munkaidő:  heti 40 óra

Bérezés:     megegyezés szerint

Kezdés:      azonnal

Munkavégzés helyszíne:   Budapest, II. kerület

                                      Betanítási idő után home office lehetséges

Önéletrajzokat az iroda @ samisuli.hu emailcímre kérjük.