A Symphonia Alapítvány
pénzügyi asszisztens
munkatársat keres

Főbb feladatok:

  • az irodába bejövő és kimenő számlabizonylatok kezelése

  • számlák ellenőrzése formai, tartalmi követelmények szerint

  • számlák szkennelése, másolása, lefűzése

  • eszközök nyilvántartása

  • utalások rögzítése

  • számlák kiállítása

  • bankkivonatok letöltése, rögzítés a könyvelésben

  • útnyilvántartások naprakész vezetése

  • kimutatások készítése

  • projektek pénzügyi dokumentációjának elkészítése

  • adatrögzítés

  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • pénzügyi ügyintézői, vagy számviteli ügyintézői végzettség, vagy annak megfelelő gyakorlat, munkatapasztalat

  • magabiztos Excel használat

  • precizitás

  • problémamegoldó készség

  • önálló munkavégzés

  • teherbírás

  • EU-és hazai pályázati rendszer, EPER felület ismerete előny

Munkaidő:                                       heti 40 óra

Távmunka:                                       nem

Bérezés:                                           megegyezés szerint

Kezdés:                                             azonnal

Munkavégzés helyszíne:             Budapest, II. kerület

Jelentkezési határidő:                 2021.11.02.

Az önéletrajzokat a penzugyiasszisztens2021@samisuli.hu emailcímre kérjük.

Kérjük, hogy önéletrajzában a pénzügyi-, számviteli ügyintézői körben szerzett szakmai tapasztalatait, feladatait részletesen fejtse ki.