A Kultindex csapata munkatársat keres

A Kultindex Európai Uniós és hazai pályázatok kezelésével foglalkozik.

Csapatunkba Projekt adminisztrátort keresünk

Főbb feladatok:

  • a projektek dokumentációjának ellenőrzése,

  • program elemek megvalósulásának figyelemmel kísérése,

  • hiányzó dokumentumok pótoltatásának intézése,

  • dokumentáció rendben tartása, nyilvántartása,

  • a pénzügyi tartalom és a szakmai anyagok egyeztetése,

  • pályázati létszám adatok nyilvántartása

  • mérföldkövek anyagainak feltöltése a pályázati rendszerbe,

  • szerződések előkészítése, gondozása, nyilvántartása

Elvárások:

  • magabiztos Excel használat

  • precizitás

  • problémamegoldó készség

  • csapatmunka

  • EU-és hazai pályázati rendszer ismerete előny

Munkaidő:  heti 40 óra

Bérezés:     megegyezés szerint

Kezdés:      azonnal

Munkavégzés helyszíne:   Budapest, II. kerület

                                      Betanítási idő után home office lehetséges

Önéletrajzokat az iroda@samisuli.hu emailcímre kérjük.